Sağlık çalışanlarının ve hekimlerin değerinin büyük olduğunu söyleyen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “Türkiye'de her meslek grubu gibi doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız da güç koşullarda görev yapıyor. Bizlerin canları siz hekimlerimize, sağlık çalışanlarımıza emanet. Zor şartlarda çalışıyor, bazen de şiddetine maruz kalıyorsunuz. Şiddetsiz bir sağlık ortamında çalışabilmeniz için yeni ve etkili "Sağlıkta Şiddet Yasası" çıkarılmalı. Sağlık çalışanlarının özlük haklarının iyileştirilmesi gerekmektedir. Bunların bir an önce yürürlüğe girmesi gerekmektedir. Buruk kutlamayacağınız tıp bayramları geçirmeniz diliyor, 14 Mart Tıp bayramını kutluyorum” dedi.
Başkan İnce Sağlık Çalışanlarının Gününü Kutladı
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilçede görev yapan sağlık çalışanlarına sardunya dağıttı, sağlık emekçilerinin 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.
![Başkan İnce Sağlık Çalışanlarının Gününü Kutladı](https://www.demokratgazete.com/images/haberler/2023/03/baskan-ince-saglik-calisanlarinin-gununu-kutladi.jpeg)
15 Mart 2023 - 09:13
- Kent Konseyleri Bornova’da Buluştu
- Gençler “Uluslararası Yaz Üniversitesi”Nde Buluşacak
- İzmir'in Eşsiz Gün Batımında Körfez Turları Başladı
- Aşure Bereketi Konak’ta Paylaşıldı
- Lozan Barış Antlaşması’nın 101. Yılı İsmet İnönü’nün Doğduğu Evde Kutlandı
- Zabıta memuru adaylarının zorlu sınavı
- “İkinci biniş için vereceğimiz parayla gevrek yer, ayran içeriz”
YORUMLAR