Sürekli İl Yürütme Kurulunu belirledi

Sürekli İl Yürütme Kurulunu belirledi

Sürekli İl Yürütme Kurulunu belirledi
31 Mayıs 2019 - 11:22


Göreve geldiğinden bu yana yoğun çalışmalar ile İl Yönetim Kurulunu oluşturan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli. Son yaptığı değerlendirmeler ile il yürütme kurulunu oluşturdu.
Bugüne kadar partide görev alan teşkilat mensupları ve İzmir dinamikleri ile yaptığı istişare ve değerlendirmeler sonucunda İl Yönetim Kurulunu belirlediğini aktaran AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, “Son derece aktif bir yönetim kurulumuz var. Birbirinden kıymetli arkadaşlarımızla yol yürüyoruz. Herkes son derece istekli ve hevesli. Buda bizim heyecanımızı arttırıyor. Böyle genç ve dinamik arkadaşlarımız arasından Yürütme Kurulumuzu belirlerken çok hassas davrandık. Tüm arkadaşlarımızın alanlarında tecrübeli ve İzmir dinamiğine uygun olmalarını ön planda tuttuk” ifadelerini kullandı.
Beş bölge başkanı görevlendirildi
Başkan Sürekli İzmir Teşkilatında ilk kez uygulanacak görev bölümü oluşturdu. Bu görev bölümüyle Beş Yönetim Kurulu üyesinden oluşan listede 5 Bölge Başkanı ve 1 Başkan Danışmanı belirlendi. Sürekli, Bölge Başkanlarının ilçe koordinatörleri ile aktif çalışacağını belirterek, “Bölge Başkanlarımız koordinatörlerimiz ile bağlantılı çalışacak. Sık sık ilçeler hakkında raporlar toparlayacağız. Bu sayede ilçelerimizdeki eksiklerimizi yapmamız gerekenleri daha net göreceğiz” dedi.
 


Siyasi ve Hukuki İşler: Ali Aslan
Teşkilat: Nail Kocabaş
Seçim İşleri: Koray Battal
Tanıtım ve Medya: Dilaver KİŞİLİ
Dış İlişkiler: Gözde Keskin
Sosyal Politikalar: Semiha Paçacı
Yerel Yönetimler: Hamit Nişancı
Ekonomi İşleri: Furkan Katmerci
Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler: Mustafa Kandil
İnsan Hakları: Münir Ensari
Mali ve İdari İşler: Mustafa Gedikoğlu
AR-GE: Bilal Kırkpınar
Çevre, Şehir ve Kültür: Ahmet Şimşek
İl Sekreteri : Sefa Şahin
 
    1. Bölge Emrun Sulayıcı
2. Bölge Deniz Doğan
3. Bölge Rafet Uslu
4. Bölge Aykut Dikencik
5. Bölge Hayrettin Uçak
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum