İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, bayram tatilinde ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Tugay, bugün de Foça'da güne başladı. Foça Belediye Başkanı Saniye Bora Fıçı ile ilçeye yapılacak yatırımlar konusunda görüşen Başkan Tugay'a İZBETON Genel Müdürü Hüseyin Sezer de eşlik etti. Tugay, Sözcü Gazetesi’nde yer alan haberini okuyan yurttaşı kırmayarak gazeteyi imzaladı.
“Sizden çok umutluyuz”
Daha sonra ilçede esnafı ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, yurttaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başkan Tugay ile fotoğraf çekmek isteyenler zaman zaman yoğunluk oluşturdu. Kimi ilçe sakinleri Tugay'ı çok sevdiğini söylerken, kimileri de “Sizden çok umutluyuz. İzmir'e yapacağınız yatırımlar sayesinde kentimiz çok daha güzel bir şehir olacak” dedi. Tugay da sokakta kendisine iletilen konuları hızlı şekilde çözüme kavuşturacaklarının sözünü verdi. Başkan Tugay, taksicileri de ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.
“Sizden çok umutluyuz”
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, güne Foça'da başladı. Foça Belediye Başkanı Saniye Bora Fıçı ile görüşen Başkan Tugay, daha sonra esnafı ziyaret etti. Başkan Tugay, ilçe sakinleri tarafından ilgiyle karşılandı.
![“Sizden çok umutluyuz”](https://www.demokratgazete.com/images/haberler/2024/04/sizden-cok-umutluyuz.jpg)
12 Nisan 2024 - 15:23
- Oasis Aquapark Çeşme kapılarını gençlere açtı
- Kent Konseyleri Bornova’da Buluştu
- Gençler “Uluslararası Yaz Üniversitesi”Nde Buluşacak
- İzmir'in Eşsiz Gün Batımında Körfez Turları Başladı
- Aşure Bereketi Konak’ta Paylaşıldı
- Lozan Barış Antlaşması’nın 101. Yılı İsmet İnönü’nün Doğduğu Evde Kutlandı
- Zabıta memuru adaylarının zorlu sınavı
YORUMLAR