Okullara ‘spor malzemesi’ yardımı

Okullara ‘spor malzemesi’ yardımı

Okullara ‘spor malzemesi’ yardımı
27 Eylül 2019 - 16:28

Narlıdere’deki okulların eksiklerini tamamlamak adına İzmir Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği yapan Narlıdere Belediyesi, eğitim yuvalarına spor malzemeleri hediye etti. Farklı branşlar için top ve antrenman malzemelerini teslim alan okul müdürleri, başkanlar Tunç Soyer ve Ali Engin’e teşekkür etti.
 
EKSİKLER TAMAMLANDI
Narlıdere Belediyesi, ilçe genelindeki 14 okulun spor malzemelerindeki eksikleri tamamlamak için harekete geçti. İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı ile işbirliği yapan belediye, Narlıdere’deki tüm okulların futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, badminton, satranç, boccia, ve tekvando gibi farklı branşlardaki top ve antrenman malzemesi ihtiyaçlarını karşıladı.
 
MÜDÜRLER TESLİM ALDI
Bornova’daki Buz Sporları Şube Müdürlüğü binasında düzenlenen etkinlikte, okul müdürleri, öğrencilerin yıl boyunca ihtiyaç duyacakları malzemeleri teslim aldı. Müdürler, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkür etti.
 
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Çocuklarımızın daha modern ortamlarda eğitim alması için okullara yönelik hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Spor malzemesi yardımları da bunların başında geliyor. İşbirliği için Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz” dedi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum