Kulaklarınızın pası 'Pakize' ile silinecek

Genç radyocu Zümrüt Çalışkan, “Pakize” adlı eseri seslendirerek pop müziğine giriş yapacak.

Kulaklarınızın pası 'Pakize' ile silinecek

Genç radyocu Zümrüt Çalışkan, “Pakize” adlı eseri seslendirerek pop müziğine giriş yapacak.

Kulaklarınızın pası 'Pakize' ile silinecek
09 Ağustos 2019 - 17:03

Yeni çıkacak şarkının klip yönetmenliği Mert Arı tarafından yapıldı. Yapım ve Prodüksiyon’unu All İs İn‘in üstlendiği yeni projenin söz-müziği de Nermin Kaya’ya ait.
1994 yılında Kayseri’de dünyaya gelen genç radyocu Zümrüt Çalışkan, Ankara’nın en çok dinlenen radyolarından birinde radyo programcılığı yapıyor.  
Çocukluğundan beri müzikle iç içe olduğunu vurgulayan Çalışkan, “Mesleğimden de anlaşıldığı gibi müzik benim vazgeçilmezim. Müzikle ilgilenmek beni çok mutlu ediyor. Yıllardır çok sevilen şarkıları dinleyicilerimle buluşturdum ve bunu yaparken de ne yalan söyleyeyim hep eşlik ettim. Şarkı dinlemek, aktarmak ve şarkı söylemek kadar bana her zaman keyif verdi. Bu duruma ne eşim ne de arkadaşlarım şikayet etmedikleri gibi sağ olsunlar kayıtsız kalmadılar. Onların da teşviki ile önce ses eğitimimi tamamladım. Şimdi ise artık kendi şarkımı sizlerle paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyorum. Şarkıyı ilk okuduğum andan itibaren üzerime aradığım kumaşı buldum dedim. Hayatı ekşisi, tatlısı, acısıyla gülümseyerek, pozitif karşılayanlardanım şarkının bu anlamda üstümdeki etkisi çok büyük oldu” dedi.
“Zorlu bir yola çıktık, ekip olarak çok yorulduk, gecelerde uykusuz kaldık ama başarılı bir iş çıkardık” diyen Çalışkan, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Sevgili Nermin ile de enerjimiz çok uydu. Klibin her aşamasında ekip olarak da çok eğlendik. Dinleyen herkesin de aynı şekilde eğleneceğinden eminim. Günümüzde ulaşmak ve tüketmek çok kolay. Belki bir klişe ama emekler her zaman baki kalıyor. Bu yüzden bu yolda yanımda olan tüm ekibe sevgilerimi sunuyorum. Bana en büyük desteği eşim Mehmet Çalışkan verdi. Her anımda yanımda oldu, işe aşk karıştırdık. Durumu benim için güzelleştiren detaylardan biri de buydu. Hayat herkesi başka pencerelerden baktırsa da manzara çoğu zaman aynı oluyor. Duygularımız, güldüğümüz, ağladığımız bir çok konu bizim kesişim kümemiz. Bu nedenle bu şarkı da manzaranıza eşlik edecektir. “Pakize”yi müzik severlerle buluşturmak için sabırsızlanıyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum