Galip Atar: “Gerçek belediyecilik başlıyor”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığının açıklanması ile birlikte saha çalışmalarını hızlandıran Cumhur İttifakı Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Galip Atar Kemalpaşa halkına bir mesaj yayımladı

Galip Atar: “Gerçek belediyecilik başlıyor”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığının açıklanması ile birlikte saha çalışmalarını hızlandıran Cumhur İttifakı Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Galip Atar Kemalpaşa halkına bir mesaj yayımladı

Galip Atar: “Gerçek belediyecilik başlıyor”
02 Şubat 2024 - 14:02

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçen hafta İzmir ziyaretinde Kemalpaşa’nın Cumhur İttifakı adayı olarak ismini açıkladığı Galip Atar, ilk seçim mesajını yayınladı.  
 
“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ile hizmet aşkıyla hep birlikte yeni bir yola çıkıyoruz. Şimdi bizler için vakit, daha çok çalışma daha çok hizmet etme vaktidir’’ diyen Galip Atar, Kemalpaşa’yı daha yaşanılabilir, daha huzurlu, daha modern hale getirme sözü verdi.
 
Uzun bir süredir Kemalpaşa’da saha çalışmaları sürdürdüklerini anlatan Atar, ‘’Bu süreçte binlerce Kemalpaşalı hemşehrimiz ile buluştuk, ellerini sıktık, sorunlarını, beklentilerini dinledik, notlarımızı aldık. Hemşerilerimiz ile yaptığımız buluşmalarda gördük ki Kemalpaşalı, Ak Belediyeciliği, hizmeti, gayreti, tevazuyu ve samimiyeti özlemiş. Gerçek Belediyeciliğe kavuşacağı günü heyecanla bekliyor.
Kemalpaşa’mızda gençlerimiz, öğrencilerimiz, yaşlılarımız, kadınlarımız, engelli kardeşlerimiz, çiftçilerimiz, esnafımız, sanayicilerimiz ve toplumun her kesiminin sorunlarını biliyoruz. Ortak akıl ve dayanışma içinde bir araya gelerek, katılımcı demokrasi anlayışıyla her bireyin fikir ve görüşünü değerlendirerek sorunların çözümü noktasında çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Kemalpaşa, sahip olduğu doğal ve tarihi güzellikleriyle, spor ve turizm potansiyeliyle, güçlü sanayi tesisleriyle, verimli tarım arazileriyle, genç ve dinamik nüfusu ve parlatılmayı bekleyen bir altın gibi. İşte burada bize düşen görev, bu altını büyük bir ustalıkla işleyip, parlatmak, geleceğimize ışık olmaktır’’ diye konuştu.
 
Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda, gerçekçi, uygulanabilir ve sürekliliği olan, toplumun her kesimine hitap edecek farklı projelerle Kemalpaşa’nın geleceğini inşa etmek üzere yola çıktıklarını belirten Galip Atar, ‘’Bu önemli göreve talip olurken, şeffaf, katılımcı ve adaletli yönetim anlayışıyla, kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden, ilçemizi daha da ileriye taşımak için liyakatli ve yetkin bir kadro ile var gücümle çalışacağımı belirtmek isterim. Sosyal belediyecilik anlayışıyla, ihtiyaçlara uygun projeler üreterek, sürdürülebilir çözümlerle ilçemizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmaya gayret edeceğim. Samimiyet, tevazu ve gayretle çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda, tüm aday adaylarımız, Kemalpaşa'ya kalıcı eserler koyan eski belediye başkanlarımız, parti kurucularımız ve büyüklerimiz ile koşar adımlarla kaldığımız yerden devam edeceğiz. Biz, Kemalpaşa’yı “Gerçek Belediyecilik” ile buluşturacağız. Başta Ak Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere partimizin kıymetli yöneticilerine, il ve ilçe teşkilatımıza, bu süreçte bana destek veren hemşehrilerime ve tüm Kemalpaşa halkına şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum