Aslanoğlu, “Türkiye bu bayramı umutla kutlayacak”

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu yayınladığı mesajla İzmirlilerin Ramazan Bayramını kutladı

Aslanoğlu, “Türkiye bu bayramı umutla kutlayacak”

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu yayınladığı mesajla İzmirlilerin Ramazan Bayramını kutladı

Aslanoğlu, “Türkiye bu bayramı umutla kutlayacak”
09 Nisan 2024 - 11:21

Bayramın yerel seçimlerin ardından çok daha bayram tadında kutlanılacağına vurgu yapan Aslanoğlu “ Yerel seçimlerde CHP’nin kazandığı büyük başarı, halkımızın bayram kutlamasını daha neşeli hale getirmiştir. Bizim belediyecilik anlayışımızda herkes eşittir ve hizmet ayrımsız bir şekilde herkese yapılır. Halkımız bunu biliyor, ülkemize yeniden bir umut dalgasının yeşerdiğini görüyor. Umutsuzluğun gitmesi beraberinde neşeyi de, gülümsemeyi de getiriyor” dedi.

Aslanoğlu mesajında şu sözlere yer verdi;
Türkiye huzurlu günlere, gerginlikten uzak günlere, umutlu günlere hasret kalmıştı. Ramazan bayramı öncesinde, halkımızın yerel seçimlerde CHP’yi Türkiye’nin birinci partisi yapması bu hasreti sona erdirdi.
Bayramlar milletimizin ortak değerleridir. Tıpkı kederde ve acıda birleştiğimiz gibi, bayramlarda da aynı heyecanları, ortak sevinçleri yaşıyoruz. Ülke olarak hayat pahalılığının, ekonomik şartların vatandaşlarımızın hayatını çok olumsuz etkilediği zor günlerden geçiyoruz. Halkımız için bu bayram, bir kaç günlüğüne bu dertlerden uzaklaşma, aileleri ve sevdikleriyle mutlu olma imkanı sunacak.
 Bu bayram, vatandaşlarımız ülkemizin geleceğinden daha umutlu. Yerel seçimlerde CHP’yi Türkiye’nin birinci partisi yapan milletimizin, bizlere verdiği bu sorumluluğun farkındayız. Bu desteğin karşılığını hizmet olarak vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Dilerim ki, bu bayram birbirimize Umutlarımızdan bahsedelim, bu bayram birbirimize gelecekte kurduğumuz güzel hayallerden bahsedelim, bu bayram birbirimize gelecek güzel günlerden bahsedelim.

Umudum odur ki, İzmirli tüm hemşerilerim sevdikleri yanlarında, huzur içinde bir bayram geçirsinler. Bu bayram hep birlikte zor günlerden kurtuluşumuzun başlangıcı olsun. Türkiye’nin fedakar, çalışkan ve cumhuriyetine bağlı insanları her şeyin en iyisini hak ediyor.

Başta İzmirli hemşehrilerim olmak üzere, tüm halkımızın bayramını kutluyor, aileleri ve sevdikleri ile birlikte huzur içinde, gönüllerince bir bayram geçirmelerini diliyorum.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum