Ege’nin tek gençlik ve müzik dergisi Roll Life’ın tanıtımı İzmir Alsancak Edit’te yapıldı.Seçkin davetlilerin katıldığı lansmanda ilk sayının kapağını süsleyen sanatçı Evrim Özkaynak sahne aldı.

Büyük ilgi gören Spor Life’ın yayıncıları tarafından çıkarılan ve iki ayda bir yayınlanacak Roll Life Dergisi’nin genel yayın yönetmenliğini  Erkan Sevinç yapıyor. Derginin yazarları arasında Naim Dilmener,Ali Kocatepe,Ümit Tunçağ,Ali Rıza Türker,Işın Ergüney,Neşem Yaşar,Erhan Doğan,Gülşah Elikbank,Gaye Dilek Gezer ve Ayhun Alpagut.yer alıyor. Zeytinli Rock Festivali başta olmak üzere birçok festivale imza atan sanatçı Umut Kuzey ile röportaj,hafta sonu çok sayıda müzikseverin katıldığı Epic Fair ile ilgili en son haberler ve Kuşadası Altın Güvercin Şarkı Yarışması özel dosyası ilk sayının konuları arasında.

Dergi başyazarı ve yayın danışmanı Emin Yeğinboy lansmanda yaptığı konuşmada “İnsanların hayalleri vardır.Yaşamın sürekli güncellenmesi ne yazık ki bizleri hayalsiz sadece hedef odaklı insanlar yaptı.Bizler en büyük hayallerimizden birini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Artık bir müzik dergimiz var. Twitter,Facebook ya da Instagram peşinde koşan çoğunluk karşısında biz hala kağıdın peşindeyiz.Yel değirmenlerine düşman niyetine saldıran Don Kişot yayınlanmasından 450 yıl sonra her yıl 50 milyon kişi tarafından satın alınıp okunuyor.Umudumuz var, zaman bizi haklı çıkarabilir”dedi.

Dier Yazlar